Teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas, kurios neapsiriboja vien finansinių dokumentų kaupimu, ataskaitų teikimu ir atstovavimu valstybinėse įstaigose.

Tarp mūsų klientų - daug skirtingo profilio įstaigų ir įmonių, užsiimančių gamyba, prekyba, paslaugų teikimu, personalo sprendimais. Dirbdami su jomis kasdien mokomės ir savo žinias efektyviai taikome savo veikloje.

Visada atsižvelgiame į Jūsų individualius poreikius ir teikiame konsultacijas Jums rūpimais klausimais, bei įvertiname galimus veiksmus, kurie padėtų Jums taupyti laiką ir išteklius bei efektyviai stebėti savo įmonės veiklos pokyčius, kad galėtumėte laiku reaguoti ir priimti teisingus sprendimus.

Mūsų tikslas yra rinkti, sisteminti Jūsų įmonės finansinę ir apskaitos informaciją, laiku ir tiksliai pateikti reikalingas ataskaitas, efektyviai atstovauti Jūsų verslą valstybinėse institucijose, tokiose kaip Sodra, Valstybinė mokesčių inspekcija ir Valstybės Registrų centras ir taip padėti sėkmingam Jūsų verslo vystymui ir finansų valdymui.

Mūsų apskaitos specialistai operatyviai pateiks Jums reikalingas ataskaitas, išklotines, pažymas bei kitus dokumentus, kai Jums jų prireiks. Taip pat padėsime ir pakonsultuosime darbuotojų priėmimo - atleidimo klausimais, suteiksime reikiamą informaciją ir pritaikysime visas reikalingas priemones, kad Jūsų įmonės finansinė apskaita atitiktų visus įstatymų ir norminių aktų keliamus reikalavimus.

Patikėkite savo kompanijos apskaitą - UAB “Finrata”

Paslaugos

Ką mes Jums siūlome ?

  • Buhalterinė apskaita
  • Įmonių steigimas
  • PVM registravimas
  • Konsultavimas